• +38(044) 520-11-11, +38(096) 785-38-39, +38(063) 285-73-73
  • Єксклюзивний представник в Україні
  • Єксклюзивний представник в Україні

Послуги передачі даних (транспорт) надаються на базі національних та інтернаціональних магістральних мережDWDM (лямбда 10 Гбіт/с та 2,5 Гбіт/с), Ethernet/MPLS (10 Гбіт/с, 1 Гбіт/с) та SDH (STM-64 , STM-16) , а також оптоволоконних мереж міст. Як канал доступу використовуються опто-волоконні кабелі(до 10 Гбіт/с).

Business.WAN - це велика пропозиція стосовно каналів передачі даних та глобальних комп'ютерних мереж. Дана послуга призначена для клієнтів, які хотіли б з'єднати відділення фірми в одну мережу як в Україні, так і в Польщі. Мережа може базуватися на виділених лініях передачі даних (точка-точка або MPLS), або на тих, що належать фірмі інтернет-з'єднання(IP VPN, MPLS). Business.WAN дозволяє ефективно здійснювати керування телекомунікаційними засобами компанії та знизити витрати на експлуатацію. Окремий (опціонально надлишковий) канал доступу може обслуговувати як передачу даних, так і телефонний зв'язок, а також безпечний шифрований зв'язок між відділеннями фірми.

Переваги для клієнта

  • відповідальність оператора за підтримку функціональності всієї мережі, а не тільки за роботу окремих каналів;прозора угода про рівень надання послуг (SLA)визначає зобов'язання оператора та гарантовані параметри мережі
  • зниження витрат, пов'язаних із самостійним утриманням та експлуатацією глобальної комп'ютерної мережі клієнтом (моніторинг, сервіс, технічна підтримка)
  • гнучкий підбір складових послуги відповідно до специфіки та вимог клієнта, а також можливість швидко змінити параметри (наприклад, пропускну здатність окремих каналів)
  • висока надійність та безпекагарантуються завдяки тому, що послуга базується на розвиненій телекомунікаційнійінфраструктурі мережі ATMAN- загальнопольській опто-волоконній магістральній мережі.

Business.WAN - це комплексна послуга, індивідуальні ж рішення завжди підбираються окремо для кожного клієнта - починаючи з окремих каналів в одній міській мережі і закінчуючи міжнародної мережами.